Deratizácia Prešov, dezinsekcia, dezinfekcia - Rýchlo, diskrétne a spoľahlivo!

plos

Snaha zlikvidovať ploštice vlastnými silami, lacnými, bežne dostupnými prípravkami. Vaše ploštice budú čoraz odolnejšie. Používanie bežne dostupných prípravkov nestačí…

je proces likvidácie a regulácie škodlivých hlodavcov ako sú potkany alebo myši. Pod pojmom deratizácie rozumieme teda komplex opatrení zameraných na ničenie zdraviu nebezpečných a hospodársky škodlivých hlodavcov za účelom ochrany ľudského zdravia a zabráneniu ekonomickým škodám, ktoré hlodavec spôsobuje.

25 rokov na trhu

 

Profesionálne hubenie škodcov

Snaha o svojpomocné vyhubenie

svaby
dez

je súbor opatrení, metód a prostriedkov určených na ničenie hmyzu a iných článkonožcov. Aplikuje sa predovšetkým s cieľom likvidovať  epidemiologicky  alebo  hospodársky škodlivé článkonožce (napr. švábov,  ploštíc,  bĺch,  vší,  komárov,  mravcov,  múch,  kobyliek,  pásaviek  atď.).

je proces alebo činnosť, ktorej cieľom je likvidácia čo najväčšieho počtu choroboplodných alebo nežiadúcich mikroorganizmov. Používajú sa pri tom fyzikálne i chemické prostriedky. Dezinfekčné prípravky hrubým zásahom (koagulácia bielkovín, cytolýza) ničia živú hmotu na predmetoch.

Ignorácia - nevšímavosť výskytu ploštíc

Odstánenie napadnutých vecí

Najväčšie a najčastejšie chyby pri objavení ploštíc v dome alebo byte

Ak odídete z miestnosti, kde Vás ploštice začali štípať, nič sa nevyrieši. Ploštice idú za krvou. Oni si Vás nájdu!!! (Aj Vašich susedov… )

Likvidácia samotnej postele, či matracu nie je riešením. Nie je vôbec nutná. Ploštice sa skrývajú i v špárach, za obrazmi, či v zásuvkách. Tu pomôže skutočne iba zásah odborníkov so skúsenosťami.

svaby
FB Deratizácia Prešov
certifikát

Osvedčenia o odbornej spôsobilosti

gallery/100
Likvidácia ploštíc
gallery/tel

Prešov, Košice, Bardejov, Svidník, Giraltovce, Stropkov, Sabinov, Lipany, Stará Ľubovňa,  Humenné,  Poprad, Kežmarok, Levoča, Gelnica, Rožňava, Spišská n. Ves, Vranov, Michalovce, Sobrance, Trebišov